EnglishRomanian

• “csrf_token” – Este folosit pentru protecția bunei funcționări a website-ului, practic verifică dacă cel care accesează o opțiune din website este un utilizator real (pe baza de IP și sesiune); Se păstrează timp de oră de la terminarea vizitei după care se șterge automat;
  • “super_search_history” – Este folosit pentru căutarea în website, ține minte ultimele căutări (keywords) efectuate de utilizator. Se șterge automat la ieșirea din website.

Aflati mai multe despre cine suntem, cum ne puteti contacta si cum procesam datele dumneavoastra cu caracter personal in Politica de Confidentialitate.

Folosește una din modalitățile de contact și ia legătura cu noi

Abonare la newsletter
În vederea exprimării de către Dvs. a consimțământului pentru prelucrarea de date cu caracter personal în vederea transmiterii newsletter-ului, puteți consulta Politica noastră de Protecția datelor.